KESİNTİSİZ GÜÇ KESİNTİSİZ HİZMET

Güç elektroniği sektöründe 1990 ‘dan beri faaliyet gösteren SERVO-MATİK Elektronik Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. ileri teknoloji ile donatılmış tesisinde yetişmiş kadrosu ve innovative teknolojileri tasarlayan dinamik Ar-Ge personeli ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir. Türkiye de bir ilk olarak TÜBİTAK destekli,AR-GE’mizin çalışması  sonucu NETPRO Serisi IGBT doğrultuculu, dokunmatik LCD ekranlı üstün teknoloji UPS projesini başarıyla hayata geçirmiştir.

 

Yurtiçinde yaygın bayi ve servis noktaları, yurtdışında ise 80 ülkeye ihracat operasyonlarını sürdürmektedir. Uluslararası pazarlarda ülkemizi , güvenilir, temiz ve sürekli enerjiye ihtiyaç olan her yerde başarıyla temsil etmektedir.%100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çıktığı bu yolda aynı kararlılık ve ciddiyet ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

“Kesintisiz Güç Kesintisiz Hizmet” ilkesi ve enerji kalitesi sorunlarına cevap veren 

SERVOMATİK/NETPRO Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları,

SERVOMATİK/SERVO-REG Serisi Servo Voltaj Regülatörü,

SERVOMATİK/NETPRO-SVR Serisi Statik Voltaj Regülatörleri,

SERVOMATİK/SERVO-INV Serisi Solar Sistemler,

SERVOMATİK/SERVO-RED Serisi Redresörler(Akü Şarj Cihazları),

SERVOMATİK Frekans Konvertörleri,

SERVOMATİK Transformatörler,

Tam Bakımsız Kuru Tip (VRLA),NI-CD, Jel Aküler,

Dizel Jeneratörler,

 Her türlü özel tasarımı geniş ürün ve güç aralığında teknoloji öncüsü çözümleri, satış öncesi danışmanlık ve keşif, satış ve satış sonrasında (farklı marka ve model eski teknoloji ürünlerin cazip şartlarla değişim servis ve periyodik bakım hizmetleri) mükemmeli hedefleyen müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamızla sizlere verdiğimiz hizmeti her geçen gün daha iyiye götürmeye çalışmaktayız. Hayatın her alanında kesintisiz temiz enerjiye yönelik özel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

 – 1990’dan beri şirket tecrübesi ve yüksek eğitim düzeyine sahip kalifiye personel ile ileri teknoloji ürün tasarımı, güçlü yazılım ekibi

 – 7/24 Teknik servis hizmeti

 – %100 Yerli tasarım, üretim

– Müşteri odaklı yaklaşım

 – Güç elektroniği alanında her türlü elektronik güç kaynağı talebine cevap vererek yurtdışına bağımlılığı ortadan kaldırmamız

 – Kullanıcı ile Ar-Ge mühendislerinin doğrudan iletişimi sayesinde şartnameye en uygun tasarım ve üretim

 – Tüm ürünlerin üretimin de en son teknolojilerin kullanılması

 – Türkiye ve Dünyada yüzlerce referans…

NEDEN
SERVO-MATİK ?

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYEBİLİRSİNİZ